Biztosítók számlaszámai

Biztosítói bankszámlaszámok
Biztosító Számlát vezető bank Számlaszám
Astra Citibank 10800007-40000000-11315003
Aegon Raiffeisen 12001008-00312421-00100004
AIM Volksbank 14100000-75780549-14000000
Allianz FHB 18100002-00001191-21010017
CIG EMABIT Unicredit 10918001-00000068-63540000
Generali Raiffeisen 12001008-00132054-00100004
Genertel Raiffeisen 12001008-00155151-00100001
Groupama-Garancia OTP 11794008-20071099
K&H K&H 10402142-21420472-00000000
KÖBE Erste 11600006-00000000-20759263
Metlife rendszeres díj Forint UniCredit Bank 10918001-00000005-07640011
Metlife rendszeres díj EUR UniCredit Bank 10918001-00000005-07640190
Metlife eseti díj díj Forint UniCredit Bank 10918001-00000005-07640028
Metlife rendszeres díj EUR UniCredit Bank 10918001-00000005-07640217
MKB MKB 10300002-10315708-49020022
Posta Erste 11991102-06320382-10000032
Signal Takszöv 11500092-11041623
Union Erste 11600006-00000000-14544390
Uniqa Unicredit 10900042-00000005-00831047
Az alábbi biztosítónál csak kötelező és casco biztosításhoz használható a bankszámlaszám
Wáberer (gfb) CIB 10700024-48040509-52000001
Wáberer (casco) CIB 10700024-48040509-52100008

Vélemény, hozzászólás?

Partnereink

Kapcsolat

Név: Szilágyi Alex
Telefon: +36308192885
FAX:
Székhely:
Adószám:
Alkuszi szám:   
RSS feed: www.tebiztositasod.hu/rss